izvozi v koledar
# PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
07 - 08
08 - 09
Termin, rezerviran za nadomeščanja in kolokvije
PONEDELJEK: 8-10

(P) in (V)
Osnove masivnih konstrukcij
  • Isakovič Tatjana
  • Gams Matija
TOREK: 8-10 v P-III/3
Smeri:
  • OG 2

(P) in (V)
Osnove masivnih konstrukcij
  • Isakovič Tatjana
  • Gams Matija
SREDA: 8-10 v P-II/2
Smeri:
  • OG 2

(P)
Geotehnične gradnje
  • Pulko Boštjan
PETEK: 8-10 v P-III/3
Smeri:
  • OG 2

09 - 10 (P)
Geotehnične gradnje
  • Pulko Boštjan
ČETRTEK: 9-11 v P-IV/9
Smeri:
  • OG 2

10 - 11 (P)
Lesene konstrukcije
  • Saje Drago
PONEDELJEK: 10-12 v P-III/2
Smeri:
  • OG 2

(P)
Statika gradbenih konstrukcij
  • Isakovič Tatjana
  • Gams Matija
TOREK: 10-12 v RU-I/4
Smeri:
  • OG 2

(P) in (V)
Osnove masivnih konstrukcij
  • Isakovič Tatjana
  • Gams Matija
SREDA: 10-12 v RU-III/6
Smeri:
  • OG 2

(S) in (LV)
Geotehnične gradnje
  • Maček Matej
  • Sirk Katarina
PETEK: 10-12 v P-III/4
Smeri:
  • OG 2

11 - 12 (S) in (LV)
Geotehnične gradnje
  • Maček Matej
  • Sirk Katarina
ČETRTEK: 11-13 v P-IV/9
Smeri:
  • OG 2

12 - 13 (LV)
Lesene konstrukcije
  • Saje Drago
PONEDELJEK: 12-14 v P-III/3
Smeri:
  • OG 2

(V)
Statika gradbenih konstrukcij
  • Isakovič Tatjana
  • Gams Matija
  • Babič Anže
TOREK: 12-14 v RU-I/4
Smeri:
  • OG 2

13 - 14
14 - 15 (P) in (V)
Osnove masivnih konstrukcij
  • Isakovič Tatjana
  • Gams Matija
PONEDELJEK: 14-16 v P-III/3
Smeri:
  • OG 2

(P) in (V), izbirni
Digitalno načrtovanje
  • Cerovšek Tomo
  • Klinc Robert
TOREK: 14-18 v RU-I/4
Smeri:
  • (SIP)
  • OG 2 - I1
  • OG 3, modul K - I1
  • OG 3, modul O - I1
  • TUN 3 - I1
  • GIG 2 - I2
  • GIG 3 - I2
  • VOI 3 - I

(P), izbirni
Pravica gradnje in gradbena pogodba
  • Dougan Filip
  • Dugar Gregor
  • Lutman Karmen
ČETRTEK: 14-18 v P-IV/6
Smeri:
  • (SIP)
  • OG 2 - I1
  • OG 3, modul K - I1
  • TUN 3 - I1
  • TUN 3 - I2
  • GR 2/2 - I
  • GR 3, modul K - I1
  • GR 3, modul P - I
  • GR 3, modul S - I
  • GIG 3 - I2
  • VOI 3 - I

15 - 16 (P) in (V), izbirni
Podjetništvo
  • Zupan Blaž
TOREK: 15-19 v P-II/5
Smeri:
  • (SIP) - P
  • OG 2 - I2
  • TUN 2 - I1
  • TUN 3 - I2
  • GR 2/1 - I
  • GR 3, modul K - I1
  • GIG 3 - I3

16 - 17
17 - 18
18 - 19
19 - 20
# PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK