izvozi v koledar
# PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
07 - 08
08 - 09
Termin, rezerviran za nadomeščanja in kolokvije
PONEDELJEK: 8-10

(V)
Osnove statike in dinamike
  • Češarek Peter
  • Flajs Rado
TOREK: 8-11 v P-III/4
Smeri:
  • GR 1/2

(LV)
Računalništvo in informatika
  • Klinc Robert
SREDA: 8-10 v RU-I/5
Smeri:
  • GR 1/1

(V)
Matematika II
  • Jesenko Martin
SREDA: 8-10 v P-I/3
Smeri:
  • GR 1/2

(V)
Matematika II
  • Škapin Rugelj Marjeta
SREDA: 8-10 v P-I/1
Smeri:
  • GR 1/3

(V)
Osnove statike in dinamike
  • Flajs Rado
ČETRTEK: 8-11 v P-I/1
Smeri:
  • GR 1/1

(V)
Inženirska komunikacija
  • Klinc Robert
ČETRTEK: 8-10 v RU-I/4
Smeri:
  • GR 1/2

(V)
Osnove statike in dinamike
  • Češarek Peter
ČETRTEK: 8-11 v P-III/4
Smeri:
  • GR 1/3

(V)
Matematika II
  • Premuš Mojca
PETEK: 8-10 v P-I/1
Smeri:
  • GR 1/1
  • OG 3, modul K - I2
  • TUN 3 - I3

(LV)
Računalništvo in informatika
  • Klinc Robert
PETEK: 8-10 v RU-I/4
Smeri:
  • GR 1/2

(V)
Stavbarstvo I
  • Antolinc David
PETEK: 8-10 v P-III/2
Smeri:
  • GR 1/3

09 - 10 (V)
Inženirska komunikacija
  • Klinc Robert
TOREK: 9-11 v RU-I/5
Smeri:
  • GR 1/1

10 - 11 (P)
Stavbarstvo I
  • Bosiljkov Vlatko
PONEDELJEK: 10-12 v P-I/1
Smeri:
  • GR 1

(P)
Osnove statike in dinamike
  • Hozjan Tomaž
  • Turk Goran
  • Zupan Dejan
SREDA: 10-12 v P-I/1
Smeri:
  • GR 1

(V)
Stavbarstvo I
  • Antolinc David
PETEK: 10-12 v P-I/3
Smeri:
  • GR 1/1

(V)
Matematika II
  • Jesenko Martin
PETEK: 10-12 v P-II/5
Smeri:
  • GR 1/2

(V)
Matematika II
  • Škapin Rugelj Marjeta
PETEK: 10-12 v P-I/1
Smeri:
  • GR 1/3

11 - 12 (P)
Računalništvo in informatika
  • Dolenc Matevž
TOREK: 11-13 v P-I/1
Smeri:
  • GR 1

(P)
Osnove statike in dinamike
  • Hozjan Tomaž
  • Turk Goran
  • Zupan Dejan
ČETRTEK: 11-13 v P-I/1
Smeri:
  • GR 1

12 - 13 (P)
Matematika II
  • Kramar Fijavž Marjeta
PONEDELJEK: 12-14 v P-I/1
Smeri:
  • GR 1

(P)
Stavbarstvo I
  • Bosiljkov Vlatko
SREDA: 12-13 v P-I/1
Smeri:
  • GR 1

(P)
Inženirska komunikacija
  • Turk Žiga
PETEK: 12-14 v P-I/1
Smeri:
  • GR 1

13 - 14 (P)
Matematika II
  • Kramar Fijavž Marjeta
TOREK: 13-15 v P-I/1
Smeri:
  • GR 1

(S)
Stavbarstvo I
  • Košir Mitja
SREDA: 13-14 v P-I/1
Smeri:
  • GR 1

(V)
Matematika II
  • Premuš Mojca
ČETRTEK: 13-15 v P-I/1
Smeri:
  • GR 1/1
  • OG 3, modul K - I2
  • TUN 3 - I3

(V), (v času pouka na daljavo je termin vaj 14-16)
Stavbarstvo I
  • Božiček David
ČETRTEK: 13-15 v P-II/5
Smeri:
  • GR 1/2

14 - 15 (P) in (V)
Osnove statike in dinamike
  • Hozjan Tomaž
  • Turk Goran
  • Zupan Dejan
PONEDELJEK: 14-16 v P-I/1
Smeri:
  • GR 1

(LV)
Računalništvo in informatika
  • Klinc Robert
SREDA: 14-16 v RU-I/5
Smeri:
  • GR 1/3

(V)
Inženirska komunikacija
  • Klinc Robert
ČETRTEK: 14-16 v RU-I/4
Smeri:
  • GR 1/3

15 - 16
16 - 17
17 - 18
18 - 19
19 - 20
# PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK