izvozi v koledar
# PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
07 - 08
08 - 09 (P), (Termini za letni semester: 15.3., 22.3., 29.3., ALI 12.4., 19.4., 26.4., 8:30-10:00.)
Praktično usposabljenje
  • Istenič Starčič Andreja
PONEDELJEK: 8-10 v P-IV/3
Smeri:
  • GIG 3
  • GR 3
  • OG 3
  • TUN 2
  • VOI 3
  • PN II. 2
  • VOI II. 1
  • VOI II. 2

(P)
Masivne konstrukcije
  • Bratina Sebastjan
TOREK: 8-10 v P-II/2
Smeri:
  • GR 3, modul K

(LV)
Železnice
  • Šemrov Darja
SREDA: 8-10 v P-III/3
Smeri:
  • GR 3, modul P
  • GR 3, modul K - I4

(P) in (LV), (prvih 6 tednov (P) v običajni predavalnici, nato (LV) v računalniški)
Uvod v načrtovanje stavb
  • Košir Mitja
  • Potočnik Jaka
  • Božiček David
SREDA: 8-10 v P-II/5
Smeri:
  • GR 3, modul S
  • GR 3, modul K - I3

(LV)
Bioklimatsko načrtovanje
  • Pajek Luka
ČETRTEK: 8-10 v RU-III/6
Smeri:
  • GR 3, modul S

(LV), (prvih 11 tednov v P III/5, potem v R III/6)
Masivne konstrukcije
  • Češarek Kolšek Jerneja
PETEK: 8-10 v P-III/5
Smeri:
  • GR 3, modul K

09 - 10
10 - 11 (P)
Železnice
  • Šemrov Darja
PONEDELJEK: 10-13 v H-28
Smeri:
  • GR 3, modul P
  • GR 3, modul K - I4

(P)
Bioklimatsko načrtovanje
  • Košir Mitja
PONEDELJEK: 10-12 v P-III/3
Smeri:
  • GR 3, modul S

(P)
Lesene konstrukcije
  • Lopatič Jože
TOREK: 10-12 v P-II/2
Smeri:
  • GR 3, modul K

(LV)
Geografski informacijski sistemi
  • Strnad Irena
SREDA: 10-12 v RU-IV/8
Smeri:
  • GR 3, modul P

(P)
Prenova stavb
  • Bosiljkov Vlatko
  • Košir Mitja
SREDA: 10-12 v P-II/2
Smeri:
  • GR 3, modul S

(LV)
Prenova stavb
  • Bosiljkov Vlatko
  • Božiček David
ČETRTEK: 10-12 v RU-III/6
Smeri:
  • GR 3, modul S

(P) in (LV), (prvih 6 tednov (P) v običajni predavalnici, nato (LV) v računalniški)
Uvod v načrtovanje stavb
  • Košir Mitja
  • Potočnik Jaka
  • Božiček David
PETEK: 10-13 v P-III/2
Smeri:
  • GR 3, modul S
  • GR 3, modul K - I3

11 - 12 (LV)
Ploskovne konstrukcije
  • Brank Boštjan
SREDA: 11-13 v P-I/3
Smeri:
  • GR 3, modul K

12 - 13 (LV)
Lesene konstrukcije
  • Saje Drago
TOREK: 12-14 v P-II/2
Smeri:
  • GR 3, modul K

(P)
Prometno inženirstvo
  • Maher Tomaž
SREDA: 12-14 v P-III/2
Smeri:
  • GR 3, modul P

(P)
Geografski informacijski sistemi
  • Žura Marijan
PETEK: 12-14 v P-II/2
Smeri:
  • GR 3, modul P

13 - 14 (P)
Ploskovne konstrukcije
  • Brank Boštjan
PONEDELJEK: 13-16 v RU-II/3
(PTI)

Smeri:
  • GR 3, modul K

(LV)
Prometno inženirstvo
  • Strnad Irena
  • Marsetič Rok
TOREK: 13-15 v RU-II/3
(PTI)

Smeri:
  • GR 3, modul P

14 - 15 (P) in (V), izbirni
Upravni postopek in upravni spor
  • Pličanič Senko
SREDA: 14-18 v P-III/2
Smeri:
  • (SIP)
  • OG 3, modul O - I1
  • TUN 3 - I1
  • GR 3, modul K - I2
  • GR 3, modul P - I
  • GIG 3 - I4
  • GIG II. 2 - I2

(P), izbirni
Pravica gradnje in gradbena pogodba
  • Dougan Filip
  • Dugar Gregor
  • Lutman Karmen
ČETRTEK: 14-18 v P-IV/6
Smeri:
  • (SIP)
  • OG 2 - I1
  • OG 3, modul K - I1
  • TUN 3 - I1
  • TUN 3 - I2
  • GR 2/2 - I
  • GR 3, modul K - I1
  • GR 3, modul P - I
  • GR 3, modul S - I
  • GIG 3 - I2
  • VOI 3 - I

15 - 16 (P) in (V), izbirni
Podjetništvo
  • Zupan Blaž
TOREK: 15-19 v P-II/5
Smeri:
  • (SIP) - P
  • OG 2 - I2
  • TUN 2 - I1
  • TUN 3 - I2
  • GR 2/1 - I
  • GR 3, modul K - I1
  • GIG 3 - I3

16 - 17
17 - 18
18 - 19
19 - 20
# PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK