izvozi v koledar
# PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
07 - 08
08 - 09
Termin, rezerviran za nadomeščanja in kolokvije
PONEDELJEK: 8-10

(LV)
Računalništvo
  • Klinc Robert
TOREK: 8-9 v RU-I/5
Smeri:
  • OG 1/2 (2. del)

(V)
Statika
  • Češarek Peter
SREDA: 8-10 v P-II/6
Smeri:
  • OG 1/2

(LV)
Gradiva
  • Antolinc David
  • Štukovnik Petra
ČETRTEK: 8-11 v KPL
Smeri:
  • OG 1/1

(LV), (prvih 5 tednov)
Geodezija
  • Kregar Klemen
  • Štebe Gašper
ČETRTEK: 8-11 v P-zimske vaje
Smeri:
  • OG 1/2

(V)
Statika
  • Češarek Peter
PETEK: 8-10 v P-II/6
Smeri:
  • OG 1/1

(LV)
Hidromehanika in hidravlika
  • Novak Gorazd
PETEK: 8-10 v P-II/5
Smeri:
  • OG 1/2 (1. del)

(LV)
Hidromehanika in hidravlika
  • Škerjanec Mateja
PETEK: 8-10 v P-I/3
Smeri:
  • OG 1/2 (2. del)

09 - 10 (P)
Hidromehanika in hidravlika
  • Četina Matjaž
  • Rak Gašper
TOREK: 9-10 v P-I/1
Smeri:
  • OG 1

10 - 11 (LV)
Računalništvo
  • Klinc Robert
PONEDELJEK: 10-11 v RU-I/5
Smeri:
  • OG 1/1

(S), ((S) se izvaja še v P III/2 in P III/5)
Hidromehanika in hidravlika
  • Četina Matjaž
  • Rak Gašper
  • Steinman Franc
TOREK: 10-11 v P-II/6
Smeri:
  • OG 1

(P) in (S)
GIS in prostorske evidence
  • Žura Marijan
  • Lipar Peter
SREDA: 10-12 v P-II/6
Smeri:
  • OG 1

(P) in (S)
Računalništvo
  • Dolenc Matevž
PETEK: 10-13 v P-II/6
Smeri:
  • OG 1

11 - 12 (P)
Geodezija
  • Kogoj Dušan
PONEDELJEK: 11-13 v P-II/6
Smeri:
  • OG 1

(P)
Gradiva
  • Bokan-Bosiljkov Violeta
  • Bosiljkov Vlatko
TOREK: 11-14 v P-II/6
Smeri:
  • OG 1

(LV), (prvih 5 tednov)
Geodezija
  • Kregar Klemen
  • Štebe Gašper
ČETRTEK: 11-14 v P-zimske vaje
Smeri:
  • OG 1/1

(LV)
Gradiva
  • Antolinc David
  • Štukovnik Petra
ČETRTEK: 11-14 v P-III/2
Smeri:
  • OG 1/2

12 - 13 (V), (skupini OG 1/1 in OG 1/2 se tedensko izmenjujeta)
GIS in prostorske evidence
  • Strnad Irena
SREDA: 12-14 v RU-I/4
Smeri:
  • OG 1

13 - 14 (LV)
Računalništvo
  • Klinc Robert
PONEDELJEK: 13-14 v RU-I/4
Smeri:
  • OG 1/2 (1. del)

(LV)
Hidromehanika in hidravlika
  • Novak Gorazd
PETEK: 13-15 v P-I/3
Smeri:
  • OG 1/1 (1. del)

(LV)
Hidromehanika in hidravlika
  • Škerjanec Mateja
PETEK: 13-15 v P-II/6
Smeri:
  • OG 1/1 (2. del)

(V)
Statika
  • Češarek Peter
PETEK: 13-15 v P-III/3
Smeri:
  • OG 1/2

14 - 15 (P)
Statika
  • Flajs Rado
PONEDELJEK: 14-16 v P-II/6
Smeri:
  • OG 1

(P)
Statika
  • Flajs Rado
TOREK: 14-16 v P-II/6
Smeri:
  • OG 1

(P)
Hidromehanika in hidravlika
  • Četina Matjaž
  • Rak Gašper
SREDA: 14-16 v P-II/6
Smeri:
  • OG 1

(V)
Statika
  • Češarek Peter
ČETRTEK: 14-16 v P-III/4
Smeri:
  • OG 1/1

15 - 16
16 - 17
17 - 18
18 - 19
19 - 20
# PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK