izvozi v koledar
# PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
07 - 08
08 - 09
Termin, rezerviran za nadomeščanja in kolokvije
PONEDELJEK: 8-10

(P)
Geodezija
  • Kogoj Dušan
TOREK: 8-10 v P-II/6
Smeri:
  • GR 2
  • VOI 1

(P)
Mehanika tal in inženirska geologija
  • Pulko Boštjan
  • Vukadin Vladimir
SREDA: 8-10 v P-III/5
Smeri:
  • GR 2
  • VOI 2

(P)
Organizacija gradbenih del in poslovanje
  • Šelih Jana
  • Srdić Aleksander
ČETRTEK: 8-11 v P-III/3
Smeri:
  • GR 2
  • VOI 2

(LV), (prvih 10t v LMTal, potem v P IV/4)
Mehanika tal in inženirska geologija
  • Smolar Jasna
PETEK: 8-11 v Laboratorij KMTe
Smeri:
  • GR 2/1

09 - 10
10 - 11 (P) in (V)
Statika linijskih konstrukcij
  • Isakovič Tatjana
  • Babič Anže
PONEDELJEK: 10-13 v P-II/2
Smeri:
  • GR 2

(P)
Mehanika tal in inženirska geologija
  • Pulko Boštjan
  • Vukadin Vladimir
TOREK: 10-12 v P-II/5
Smeri:
  • GR 2
  • VOI 2

(V)
Organizacija gradbenih del in poslovanje
  • Srdić Aleksander
  • Šemrov Darja
SREDA: 10-13 v P-III/5
Smeri:
  • GR 2
  • VOI 2

11 - 12 (P) in (V)
Statika linijskih konstrukcij
  • Isakovič Tatjana
  • Babič Anže
ČETRTEK: 11-14 v P-III/3
Smeri:
  • GR 2

12 - 13 (LV)
Geodezija
  • Marjetič Aleš
TOREK: 12-14 v P-zimske vaje
Smeri:
  • GR 2/2

(LV), (prvih 10t v LMTal, potem v P II/5)
Mehanika tal in inženirska geologija
  • Smolar Jasna
  • Oblak Aleš
PETEK: 12-15 v P-II/5
Smeri:
  • GR 2/2

13 - 14 (P) in (LV), (to je tudi termin za vaje za skupino GR 2/2)
Stavbarstvo II
  • Košir Mitja
PONEDELJEK: 13-16 v P-III/2
Smeri:
  • GR 2

(LV)
Stavbarstvo II
  • Pajek Luka
SREDA: 13-16 v P-III/5
Smeri:
  • GR 2/1

14 - 15 (P), izbirni
Pravica gradnje in gradbena pogodba
  • Dougan Filip
  • Dugar Gregor
  • Lutman Karmen
ČETRTEK: 14-18 v P-IV/6
Smeri:
  • (SIP)
  • OG 2 - I1
  • OG 3, modul K - I1
  • TUN 3 - I1
  • TUN 3 - I2
  • GR 2/2 - I
  • GR 3, modul K - I1
  • GR 3, modul P - I
  • GR 3, modul S - I
  • GIG 3 - I2
  • VOI 3 - I

(LV)
Geodezija
  • Marjetič Aleš
ČETRTEK: 14-16 v P-zimske vaje
Smeri:
  • GR 2/1

15 - 16 (P) in (V), izbirni
Podjetništvo
  • Zupan Blaž
TOREK: 15-19 v P-II/5
Smeri:
  • (SIP) - P
  • OG 2 - I2
  • TUN 2 - I1
  • TUN 3 - I2
  • GR 2/1 - I
  • GR 3, modul K - I1
  • GIG 3 - I3

16 - 17
17 - 18
18 - 19
19 - 20
# PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK