izvozi v koledar
# PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
07 - 08
08 - 09
Termin, rezerviran za nadomeščanja in kolokvije
PONEDELJEK: 8-10

(LV)
Nelinearna analiza konstrukcij
  • Korelc Jože
TOREK: 8-10 v RU-I/4
Smeri:
  • GR II. GK 1

(P), izbirni
Inženirske lesene konstrukcije
  • Lopatič Jože
SREDA: 8-10 v P-III/4
Smeri:
  • GR II. GK 1 - I1

(LV), izbirni
Napredna gradiva
  • Štukovnik Petra
  • Antolinc David
SREDA: 8-10
Smeri:
  • GR II. GK 1 - I2
  • GR II. GK 2, modul MK - I

(P)
Nelinearna analiza konstrukcij
  • Korelc Jože
ČETRTEK: 8-11 v P-II/5
Smeri:
  • GR II. GK 1

09 - 10 (P) in (S)
Prenova in preizkušanje konstrukcij
  • Bosiljkov Vlatko
PETEK: 9-12 v KPL
Smeri:
  • GR II. GK 1

10 - 11 (V), (prvih 10 tednov)
Verjetnostni račun in statistika
  • Škapin Rugelj Marjeta
  • Kramar Fijavž Marjeta
TOREK: 10-13 v P-III/3
Smeri:
  • GR II. GK 1

(P), (prvih 10 tednov)
Verjetnostni račun in statistika
  • Kramar Fijavž Marjeta
SREDA: 10-13 v P-III/4
Smeri:
  • GR II. GK 1

11 - 12 (P)
Računalniško integrirana graditev
  • Turk Žiga
PONEDELJEK: 11-14 v P-III/5
Smeri:
  • GR II. GK 1

(P)
Geotehnika visokih gradenj
  • Pulko Boštjan
ČETRTEK: 11-13 v P-III/4
Smeri:
  • GR II. GK 1

12 - 13
13 - 14 (P)
Geotehnika visokih gradenj
  • Pulko Boštjan
SREDA: 13-15 v P-I/3
Smeri:
  • GR II. GK 1

(V) in (LV)
Geotehnika visokih gradenj
  • Oblak Aleš
  • Smolar Jasna
ČETRTEK: 13-16 v RU-I/5
Smeri:
  • GR II. GK 1

(LV)
Prenova in preizkušanje konstrukcij
  • Antolinc David
  • Bosiljkov Vlatko
PETEK: 13-15 v RU-I/5
Smeri:
  • GR II. GK 1

14 - 15 (V) in (LV)
Računalniško integrirana graditev
  • Klinc Robert
PONEDELJEK: 14-16 v RU-I/4
Smeri:
  • GR II. GK 1

(LV), izbirni, (prvih 8 t v P IV/2, zadnjih 7 pa v R I/5)
Inženirske lesene konstrukcije
  • Češarek Kolšek Jerneja
TOREK: 14-16 v P-IV/2
Smeri:
  • GR II. GK 1 - I1

izbirni, (P) in (V)
Zidane konstrukcije
  • Bosiljkov Vlatko
TOREK: 14-16 v P-III/4
Smeri:
  • GR II. GK 1 - I4
  • GR II. GK 2, modul IPSRPPK - I2
  • GR II. GK 2, modul JK - I2

15 - 16 (P) in (S), izbirni
Napredna gradiva
  • Bokan-Bosiljkov Violeta
TOREK: 15-17 v Sejna soba
(211)

Smeri:
  • GR II. GK 1 - I2
  • GR II. GK 2, modul MK - I

izbirni, (P) in (V)
Zidane konstrukcije
  • Bosiljkov Vlatko
SREDA: 15-17 v P-II/2
Smeri:
  • GR II. GK 1 - I4
  • GR II. GK 2, modul IPSRPPK - I2
  • GR II. GK 2, modul JK - I2

16 - 17
17 - 18
18 - 19
19 - 20
# PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK